Raketou do vesmíru

Natálie Dočková

• Natálie Dočková
  • Jana Valová

Naši malí dobrodruzi zažili kouzelnou událost, když do naší přípravné třídy přicestoval na návštěvu přátelský mimozemšťan jménem Numeráček. Spolu s ním jsme se ponořili do proudu nekonečného Vesmíru. Děti cestovaly od Merkuru až po Neptun, prozkoumávaly emoce samotných mimozemšťanů a rozvíjely schopnost porozumět sobě i druhým.

Jak se asi cítí takový mimozemšťan v tak obrovském Vesmíru?

Brzy na to, děti začaly snít o tom, stát se astronauty, aby mohly spočítat i ty nejmenší planetky a prozkoumat celý Vesmír dopodrobna.

Náš týden ale nebyl jen o planetách, mimozemšťanech a vzdálených galaxiích, byl především o vzájemném respektu a spolupráci. Děti se naučily, že ve dvou se to lépe táhne. Nakonec jsme se všichni spojili v přátelském objetí kolem naší krásné planety Země a nastal čas se rozloučit s Numeráčkem. Plno si nás toho naučil, doufáme, že nás brzy zase navštívíš.

Tak ahooj!